Cennik i oferta naprawy skrzyń biegów


naprawa skrzyń biegów

Oferujemy specjalistyczne usługi warsztatowe w pełnym zakresie naprawy, regeneracji oraz sprzedaży części, a także i kompletnych skrzyń biegów manualnych oraz automatycznych przeznaczonych do samochodów zarówno dostawczych jak i osobowych.

Dzięki nowoczesnym narzędziom oraz dużej powierzchni warsztatowej jesteśmy w stanie przyjąć jednocześnie dużą ilość samochodów i skrzyń biegów dostarczonych luzem w celu szybkiej wyceny i naprawy.

Logo PłynnaJazda

Nasi doskonale wykwalifikowani i zgrani ze sobą pracownicy dołożą wszelkich starań, aby zmiana biegów w samochodach naszych klientów była płynna jak nigdy dotąd, a jazda dostarczała czystej przyjemności.


Skrzynie biegów manualne numer telefonu: 502-655-837


Naprawa skrzyń biegów - cennik

Naprawa manualnej skrzyni biegów - od 400 zł*

Ściągnięcie skrzyni biegów bez kołyski - 800 zł*

Ściągnięcie skrzyni biegów z kołyską - 1000 zł*


Regeneracja skrzyń biegów - cennik

Regeneracja manualnej skrzyni biegów - od 400 zł*


Wymiana skrzyń biegów - cennik

Wymiana manualnej skrzyni biegów - od 800 zł*

Wymiana uszkodzonego sprzęgła - od 800 zł*

Wymiana oleju w skrzyni biegów - od 100 zł*

*Podane ceny są wartością netto, należy do nich doliczyć 23% podatku VAT


regeneracja skrzyń biegów

Każda naprawa oraz skrzynia biegów zakupiona w naszym warsztacie objęta jest solidną gwarancją, dzięki czemu mają Państwo pewność, że doskonale wykonaliśmy powierzone nam zadania, a w razie ewentualnych zmartwień postaramy się w jak najszybszym tempie skorygować ewentualne problemy tak, aby wizyta w naszym warsztacie kojarzyła się tylko i wyłącznie z w pełni miłym doświadczeniem otoczonym profesjonalizmem oraz miłym podejściem do klienta.

W trosce o najwyższą jakość świadczonych przez naszą firmę usług, staramy się traktować każde zlecenie indywidualnie i na możliwie jak najwyższym poziomie. Czego następstwem jest fakt, iż zaufało nam już setki zadowolonych dziś klientów, którzy czerpią radość z płynnej zmiany biegów.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i naszego działu aktualności, gdzie znajdują się przydatne porady na temat skrzyń biegów oraz płynnej jazdy, która jest mottem, misją i priorytetem w naszej działalności.

Autolek - Skrzynie biegów Wrocław
ul. Juliana Klaczi 31
51-151 Wrocław, Polska

Regulamin Polityka prywatności RODO

Wszelkie prawa zastrzeżone dla plynnajazda.pl 2024

Automatyczne: 508-721-234
Manualne: 502-655-837