Cennik i oferta naprawy skrzyń biegów


naprawa skrzyń biegów

Oferujemy specjalistyczne usługi warsztatowe w pełnym zakresie naprawy, regeneracji oraz sprzedaży części, a także i kompletnych skrzyń biegów manualnych oraz automatycznych przeznaczonych do samochodów zarówno dostawczych jak i osobowych.

Dzięki nowoczesnym narzędziom oraz dużej powierzchni warsztatowej jesteśmy w stanie przyjąć jednocześnie dużą ilość samochodów i skrzyń biegów dostarczonych luzem w celu szybkiej wyceny i naprawy.

Logo PłynnaJazda

Nasi doskonale wykwalifikowani i zgrani ze sobą pracownicy dołożą wszelkich starań aby zmiana biegów w samochodach naszych klientów była płynna jak nigdy dotąd, a jazda dostarczała czystej przyjemności.


Skrzynie biegów automatyczne numer telefonu: 508-721-234
Skrzynie biegów manualne numer telefonu: 502-655-837


Naprawa skrzyń biegów manualnych - od 350 zł*
Naprawa automatycznych skrzyń biegów - od 400 zł*

Demontaż oraz ponowny montaż skrzyni biegów - od 350 zł*

Wymiana uszkodzonego sprzęgła - od 350 zł*
Wymiana oleju wewnątrz skrzyni biegów - od 350 zł*

Naprawa skrzyni biegów z wadą konstrukcyjną (bez montażu i demontażu) - 2000 zł*

*Podane ceny są wartością netto, należy do nich doliczyć 23% podatku VAT


regeneracja skrzyń biegów

Każda naprawa oraz skrzynia biegów zakupiona w naszym warsztacie objęta jest solidną gwarancją dzięki czemu mają Państwo pewność że doskonale wykonaliśmy powierzone nam zadania, a w razie ewentualnych zmartwień postaramy się w jak najszybszym tempie skorygować ewentualne problemy tak aby wizyta w naszym warsztacie kojarzyła się tylko i wyłącznie z w pełni miłym doświadczeniem otoczonym profesjonalizmem oraz miłym podejściem do klienta.

W trosce o najwyższą jakość świadczonych przez naszą firmę usług, staramy się traktować każde zlecenie indywidualnie i na możliwie jak najwyższym poziomie. Czego następstwem jest fakt iż zaufało nam już setki zadowolonych dziś klientów, którzy czerpią radość z płynnej zmiany biegów.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i naszego działu aktualności, gdzie znajdują się przydatne porady na temat skrzyń biegów oraz płynnej jazdy, która jest mottem, misją i priorytetem w naszej działalności.

Autolek - Skrzynie biegów Wrocław
ul. Juliana Klaczi 31
51-151 Wrocław

Wszelkie prawa zastrzeżone dla plynnajazda.pl

Automatyczne: 508-721-234
Manualne: 502-655-837